Balkonų šiltinimas

Balkonų ir Lodžijų šiltinimas

Balkonų šiltinimas – puikus būdas susikurti papildomą patogią, šiltą patalpą arba paprasčiausiai praplėsti greta esantį kambarį. Be to, šiuolaikinės šiltinimo technologijos leidžia užtikrinti aukštą šiltinimo lygį, kai nebereikia papildomai apšildyti balkono arba toks apšildymas būna minimalus.

Mūsų įmonė siūlo lodžijų ir balkonų šiltinimą, taikant šiuolaikines technologijas – šiltinimą purškiamu ar užpilamu putų poliuretanu (PPU).

Putų poliuretanas – medžiaga, kurios šiluminio laidumo koeficientas yra pats mažiausias iš visų šiandieną naudojamų medžiagų. Tai leidžia sumažinti šiluminės izoliacijos storį, o tai labai svarbu, šiltinant lodžijas, nes leidžia maksimaliai išnaudoti naudingą plotą. Be to, taikant purškimo ir užliejimo metodus, gaunama vientisa, besiūlė danga, neturinti šalčio tiltelių, o tai stipriai padidina šiluminės izoliacijos sluoksnio efektyvumą.

Šiltinant lodžijas ir balkonus, svarbu užtikrinti jų hermetiškumą, apsaugoti nuo drėgmės, vėjo ir išorinio triukšmo. naudojant putų poliuretaną, visi šie uždaviniai išsprendžiami vienu kartu – dėl savo sandaros putų poliuretanas nepraleidžia drėgmės, vėjo, nepūva, trukdo plisti bakterijoms ir grybeliams, taip pat gerai izoliuoja garsą. Išpurškus lodžiją putų poliuretanu, ji yra puikiai izoliuota.

Lodžijų ir balkonų šiltinimo PPU  privalumai:

Dėl puikių medžiagos šilumos izoliacinių savybių taupomas plotas (PPU storis 40-60 mm);
Putų poliuretano naudojimas užtikrina namo ir lodžijos garso, garų, šilumos ir hidroizoliaciją, nebereikia papildomų medžiagų ir konstrukcijų;
Naudojant PPUškiamą ar užpilamą poliuretaną, gaunamas vientisas, besiūlis, be šalčio tiltelių sluoksnis ant bet kokios konfigūracijos paviršiaus;
Putų poliuretanas puikiai sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis, ar tai būtų plytos, betonas, plienas, įvairios apdailos medžiagos, nebūtinas specialus paviršiaus paruošimas;
Putų poliuretano tankis nedidelis, tad šiltinimo medžiagos sluoksnis bus lengvas, lodžijos ir balkono konstrukcijos nepatirs apkrovos;
Ekologiškai švari medžiaga;
Atsparumas karščiui ir priešgaisrinis saugumas – putų poliuretanas nedegus ir gęsta, jei nėra atviros ugnies;
Greitai dengiamas – dviejų žmonių brigada putų poliuretanu išpurkš paruoštą paviršių per kelias valandas;
Sąlyginai nebrangi medžiaga.

Skiriamoji lodžijų arba balkonų šiltinimo putų poliuretanu ypatybė – labai greitai atliekami darbai. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai, naudodami specialią įrangą, vientisu šiluminės izoliacijos sluoksniu padengs sienas ir lubas tik per kelias valandas! Be to, praktiškai nereikalingi paruošiamieji darbai – putų poliuretanas puikiai sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis, tereikia nuo paviršiaus pašalinti purvą.

PPU sudėtyje nėra fenolio ir stirolio – medžiagų, pripažintų kenksmingomis žmogaus sveikatai. Poliuretanas, sukietėjęs per  20 sekundžių, nebeišskiria nieko ir yra laikomas biologiškai neutralia medžiaga. Apšiltinus lodžijas, iš karto galima imtis kitų apdailos darbų.

Lodžijų šiltinimas – tai užduotis, kurią mes žinome, kaip išspręsti efektyviausiai ir per trumpiausią laiką. Mūsų įmonės specializacija – šiltinimas purškiamu putų poliuretanu. Šiuolaikinis šilumos izoliacijos kontrolės metodas leidžia mums teigti, kad lodžijų šiltinimas purškiamu PPU – pats geriausias šiltinimo būdas, be jokių išimčių.

Nė viena kita iš egzistuojančių šiltinimo medžiagų negarantuoja tokių rezultatų!

Dargi, putų poliuretano storis tik 40-50mm, tai reiškia, kad daugiau vietos lieka naudingajam plotui, kas ypač svarbu lodžijose ar balkonuose.
PPU – tai šilumos, garų, triukšmo ir hidroizoliacija – viename. Padengus putų poliuretanu, nebereikalinga garų izoliacija.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!