Garažų šiltinimas

Garažų šiltinimas

Garažas daugeliui yra labai svarbi patalpa. Daugiafunkciškumas ir nedidelė kaina  – svarbus jų privalumas. Juk juose galima ne tik laikyti automobilius ir sandėliuoti daržoves. Vieni nuomoja garažus autoservisams, kiti naudoja kaip sandėlį, kiti iš tikro ten laiko mašinas. Visais išvardintais atvejais šaltas garažas nepatogus ir neefektyvus. Geriau turėti šiltą ir sausą garažą, kuriame būtų galima daryti tai, ko širdis geidžia.

Mūsų įmonė pristato patį geriausią garažų šiltinimo būdą – purškimą putų poliuretanu. Putų poliuretanas (PPU) – tai šiuolaikinė sudėtinė medžiaga, apjungianti šilumos, garų ir  hidroizoliaciją, o padengiant purškimo būdu, gaunama vientisa apsauga be šalčio tiltelių. PPU galima padengti įvairiausių formų įvairių statybinių medžiagų paviršius.

Svarbiausia – PPU pasižymi labai žemu šiluminio laidumo koeficientu, taigi, izoliacijos sluoksnio storis daug mažesnis, nei įprastinių medžiagų (paprastai, ne daugiau kaip 50 mm).

Garažams, esantiems nuosavų namų viduje, šiltinimas PPU – tikras atradimas. Putų poliuretanas nepraleis į namą kvapų, neleis susidaryti kondensatui, garaže bus galima įrengti plovyklą, nes jis nelaidus vandeniui ir garams.

Garažo šiltinimas – užduotis, kurią Izolto specialistai sprendžia greitai, kokybiškai, suteikdami daugiau nei 30 metų garantiją!

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!