Oro tarpų (sienų ertmių) šiltinimas

Tuščiavidurių sienų izoliavimas

Statant naują namą iš anksto tarp sienų numatomas šilumos izoliacijos sluoksnis. Tai padidina bendrą viso statinio šilumos izoliaciją. Bet jei to nėra ar buvo naudojama nekokybiška šiltinimo medžiaga, per laiką suirusi, kyla rimtų problemų, kurioms spręsti reikia patyrusių specialistų, gebančių užpildyti šilumą izoliuojančia medžiaga per išorinėje sienoje padarytas angas taip, kad būtų išsaugotas maksimalus šilumos kiekis, išvengiant pašalinio poveikio – drėgmės patekimo ant vidinės sienos.

Putų poliuretanu – šilumą izoliuojančia medžiaga – galima užpildyti tuščiavidures sienas bei juo padengti atvirus paviršius.

Ką daryti, jei nupirkus pastatytą namą, paaiškėjo, kad namas blogai apšiltintas, o apdaila viduje jau atlikta, dargi, iš lauko pusės gražus dekoratyvių plokščių ar plytų fasadas. Ką paaukoti vidinę apdailą ar fasadą?

Visgi, išeitis yra!

Žinoma, geriausia pirma įsitikinti, kad tarp vidinės ir išorinės sienų yra ertmė. Pageidautina turėti namo planą. Jei plano neturite, reikia padaryti technologinę angą tarp mūro plytų ir pabandyti įkišti vielutę. Jei tarp sienų yra ertmė, ją galima užpildyti skysta šiltinimo medžiaga – putų poliuretanu, neardant vidinės apdailos ar fasado. Norint tokiu būdu apšiltinti, reikės išgręžti 10 mm skersmens angas siūlėse tarp mūro plytų ar apdailos plytelių  50 х 50 cm atstumu viena nuo kitos vertikaliai ir horizontaliai.
Po to specialistų brigada per šias angas pripildys poliuretano putų, pradėdami iš apačios ir kildami iki pat viršaus. Šios gręžtinės angos per visą statinio sieną reikalingos kontroliuoti, kaip užpildomos ertmės. Užpildžius tarpsienį putomis, angos užtaisomos. Namas apšiltintas 100%.

Tuščiavidurių sienų šiltinimas putų poliuretanu – patikimas būdas, turintis daug privalumų:

Šiltinimo medžiaga yra vientisa (be siūlių ir plyšių);
PPU pasižymi pačiu žemiausiu šiluminio laidumo koeficientu, lyginant su kitomis medžiagomis;
Biologiškai neutrali;
PPU savaime gęstanti medžiaga;
Geri trukšmo izoliavimo rodikliai;
Nėra šalčio tiltelių;
PPU nemėgsta graužikai;
PPU nebijo pelėsių ir grybelių;
Šilumos izoliacija daugeliui metų (PPU tarnavimo laikas daugiau kaip 30 metų);

Ši technologija taikoma daugiaaukščių ir mažaaukščių namų statyboje, statant gamybinius pastatus. Izolto specialistai turi darbo patirtį, užpildant tuščiavidures ertmes, įvairaus sudėtingumo ir apimties objektuose.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!