Talpų šiltinimas

Talpų šiltinimas

Standartiniai cisternų šiltinimo metodai, pavyzdžiui, mineraline vata, reikalauja daug darbo sąnaudų. Toks šiltinimas neilgaamžis (mineralines vatos tarnavimo laikas ne ilgesnis kaip 5 metai), neefektyvus. Išnagrinėkime bitumo saugyklos šiltinimo stiklo vata pavyzdį:
Izoltas siūlo įvairios paskirties cisternų, rezervuarų, talpų (kuro ir dujų saugyklos, vandens rezervuarai, cisternos, skirtos degių medžiagų pervežimui ir kt.) apšiltinimo putų poliuretanu paslaugas.

Šiandieną purškiamas putų poliuretanas – pati šiuolaikiškiausia ir efektyviausia šilumos ir garso izoliacijos medžiaga, gaunama darbų atlikimo vietoje.

Putų poliuretanas (PPU) – naujos kartos šilumos izoliavimo medžiaga, kurios šiluminio laidumo koeficientas yra labai žemas (0,022 w/mk), atsparus vandens ir agresyvios aplinkos poveikiui. Jis yra purškiamas, taigi, nereikalingos papildomos tvirtinimo priemonės. Putų poliuretanas bijo tik vieno – ultravioletinių spindulių, nuo kurių poveikio lengva apsisaugoti, užtenka nudažyti PPU paviršių bet kokiais dažais, nepraleidžiančiais ultravioletinių spindulių.

Cisternų šiltinimas purškiamu putų poliuretanu turi daug privalumų:

Visas talpos paviršius padengiamas monolitinė danga be siūlių ir plyšių;
PPU galima naudoti tiesiog ant rūdžių;
Galima dengti bet kokio storio sluoksniu;
Purškimo darbai atliekami labai greitai (iki 200m2 vienos pamainos metu 2 žm.);
Naudojant atsparų karščiui PPU, cisterna gali įkaisti iki 250оС.
Putų poliuretanas, bėgant laikui, nekeičia savo savybių, išlaikydamas aukštus šilumines ir hidroizoliacines savybes. Jo tarnavimo laikas – 50 metų, kai yra apsauga nuo ultravioletinių spindulių;
Medžiaga ekologiškai švari ir nepalaiko degimo proceso (degumo klasė B2).

Taigi, mes turime cisterną, apšiltintą besiūle medžiaga, kuri nebijo aukštų temperatūrų ir drėgmės, kuri išlaikys savo savybes ilgus metus bei taupys laiką ir energiją. Toks šiltinimas tarnauja daugiau nei 30 metų.

Įjungiame šildymo elementus (galia 50 kW), šildome parą. Temperatūra per 24 valandas pakilo iki 138оС. Karštas bitumas kyla aukštyn ir ima lydyti likusius kietus gabalus. Šildymo elementus galima išjungti, nes šilumos nuostoliai, apšiltinus cisterną PPU, neviršija 5оС per 24 valandas. Bitumas šils 6 paras, o šildymo elementai bus įjungti tik 40 valandų. Akivaizdi ekonomija!
Izoltas siūlo cisternų šiltinimo paslaugas ir šaltuoju metų laiku. Jei yra galimybė virš darbo objekto sumontuoti  stoginę, šiltinimo putų poliuretanu darbai gali būti atliekami, esant temperatūrai iki -25оС.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!