Šiltinimo įranga

Naudojama įranga

Mes naudojame universalia poliuretano putų termoizoliacijos purškimo įrangą. Tradicinė ir labiausiai paplitusi pasaulyje įranga yra amerikiečių įmonės „GRACO“, o tiksliau kalbant prekės ženklo „REACTOR“. Poliuretano putų purškimo ekspertų visame pasaulyje meilę įmonė „GRACO“ pelnė dėl savo aukšto patikimumo, mobilumo, gero klientų aptarnavimo ir mažų kainų. Tarp visų įmonės „GRACO“ pagamintų reaktorių Reactor E-10 užima ypatingą vietą. Tai nėra atsitiktinumas. Dėl unikalaus funkcijų rinkinio E-10 galima naudoti praktiškai bet kur, kur tik yra poreikis purkšti ar įpurkšti poliuretano putų.

Vienas iš svarbiausių kriterijų lemiančių įrangos panaudojamumą vieniems ar kitiems darbams atlikti yra jos gabaritai bei masė. Tai ypač svarbu įrangai, vežamai į darbų atlikimo vietą. Poliuretano putų purškimo įranga yra būtent tokia įranga, kurią būtina nugabenti į darbų atlikimo vietą, o konkrečiau prie purškiamo paviršiaus. GRACO Reactor E-10 – labai mobili įranga. Įrenginio masė su šildytuvais sveria tik 72 kg. renginys turi ratukus, todėl yra paprastai ir saugiai transportuojamas (jį transportuoti lengviau ir patogiau negu buitinį kompresorių). Taigi, reaktoriaus E-10 mobilumas ne tik siekia aukštumas, tačiau netgi galima konstatuoti, jog šis įrenginys yra pats mobiliausias poliuretano putų purškimo įrenginių tarpe. Taip pat labai svarbus kriterijus – mažas galingumas ir universalus prijungimas (Euro jungtis).

Reactor E-10 didžiausia galia 5 kW prisijungus šildytuvus.Tuo pat metu Reactor E-10 reikalauja nedidelio pagalbinės įrangos pajungimo (oro kompresorius). Taigi, dėl nedidelės galios jungties su galimybe prijungti prie tradicinio lizdo, Reactor E-10 yra visiškai universalus. Ne mažiau svarbūs universalumo rodikliai: konstrukcijos paprastumas, komplektacijos minimizavimas ir aptarnavimo spartumas.

Aptarnavimo (remontas, konservacija) terminai patys trumpiausi ir daugeliu atvejų neviršija 1-2 dienų. Reactor E-10 paprastas tiek eksploatacijos, tiek priežiūros požiūriu. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į sąlyginai (lyginant su senesniais įrenginiais) nedideles išlaidas eksploatacinėms medžiagoms (įrenginio valymui) ir įrangos saugojimui. Daug nedidelių statybos bendrovių Europoje ir JAV šiuo metu turi poliuretano putų purškimo įrenginių – GRACO Reactor E-10. Nepaneigiamas Reactor E-10 privalumas – darbui su juo galima naudoti bet kurią poliuretano putų sistemą. Žinoma, įsigyjant poliuretano putų sistemas dėmesį reikia sutelkti tik ties žinomų prekės ženklų gamintojais, pvz. BAYER. Poliuretano putų sistemos gamintojo pasirinkimas dauguma atvejų ir nulemia galutinio produkto kokybę, kas ir yra purškiama termoizoliacija.

GRACO įrenginiai sudaro galimybę naudojantis įpurškimo galvute purkštuvui poliuretano putas įpurkšti (kaip injekcija). Tai dažnai būna būtina dirbant su jau esamomis struktūromis, pavyzdžiui, ertmė tarp sienų, įvairios angos ir pan. Šiems darbams dažnai būdingi žemas produktyvumas, poliuretano putų komponentų perdirbimu ir Reactor E-10 pasirodo esąs ekonomiškiausias sprendimas.

Taigi, GRACO Reactor E-10 – universali įranga poliuretano putų purškimui ir įpurškimui, kurią turėtų įsigyti kiekviena statybų bendrovė, besispecializuojanti ties objektų termoizoliacija purškimo būdu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!